KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14114077
nr 1411 4077
Hikmet Cetinkaya
(f. 1958), Turkiet
Oljemålning, Blomster. Signerad, daterad 2002. Olja på duk, 40x40 cm, yttermått inklusive ram: 59x59 cm
Hikmet Çetinkaya, Turkisk bildkonstnär född 1958.
Utrop:
700 kr
Såld:
800 kr
måndag 16 augusti 2021
kl 18:16:20
300 kr
350 kr
500 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr